Duomenų apsauga https://www.lumories.lt


Jūsų privatumo apsauga mums labai svarbi. Todėl tvarkydami Jūsų duomenis (pvz., juos rinkdami, tvarkydami ir perduodami) mes visose procedūrose laikomės Europos Sąjungos ir Lietuvos duomenų apsaugos teisės normų reikalavimų.
Toliau šiame pranešime paaiškinta, kokius Jūsų duomenis mes prašome pateikti savo interneto tinklalapiuose, kokiu būdu šie duomenys yra naudojami ir perduodami, kaip Jūs galite sužinoti apie mums suteiktą informaciją ir kokių saugumo priemonių mes imamės Jūsų duomenims apsaugoti. Toliau pateikiamos tokios nuorodos:

1.      Duomenų valdytojas

2.      Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

3.      Duomenų perdavimas partnerių įmonėms

4.      Duomenų tvarkymas reklamos tikslais

5.      Interneto  tinklalapiai ir tinklalapių optimizavimas

6.      Tarpininkavimas per prijungtuosius tinklus

7.      Socialiniai tinklai

8.      Duomenų gavėjai

9.      Duomenų subjektų teisės

10.  Šio privatumo pranešimo pakeitimai

 

§ 1. Duomenų valdytojas

Pagal duomenų apaugą reglamentuojančius teisės norminių aktų reikalavimus, mūsų interneto  tinklalapiuose vykdomų duomenų tvarkymo procesų valdytoju yra:

Lampenwelt GmbH 
Seelbüde 13
36110 Schlitz
Vokietija 

El. paštas:  info@lumories.lt
Kontaktų forma: https://www.lumories.lt/contact/

 

Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys

Lampenwelt GmbH

Seelbüde 13

36110 Schlitz

Vokietija

El. paštas:  Duomenu-apsauga@lumories.lt

 

Kilus klausimų apie duomenų apsaugą bei norėdami pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto teisėmis (kaip nurodyta toliau), prašome kreiptis  aukščiau nurodytu adresu.

 

§ 2. Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Apsilankymas mūsų interneto tinklalapyje

Žurnalo failai

Kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų interneto tinklalapiuose ir (arba) programėlėse, atitinkama Jūsų galutinio įrenginio interneto naršyklė siunčia informaciją mūsų interneto tinklalapio ir (arba) programėlės serveriui ir ji laikinai įrašoma protokolų failuose, taip vadinamuose žurnalo failuose. Šio proceso metu įrašytuose duomenų failuose yra tokie duomenys, kurie saugomi 30 dienų iki automatinio jų ištrynimo: iškvietimo data ir laikas, iškviesto puslapio pavadinimas, kviečiančiojo įrenginio IP adresas, persiuntėjo URL (kilmės URL, iš kurio Jūs patekote į mūsų tinklalapius), perduotų duomenų kiekis, siuntimosi laikas bei atitinkamos naudotos naršyklės gaminio ir versijos informacija bei Jūsų prieigos teikėjo pavadinimas. IP adreso tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 d. f raidė. Mūsų teisėtas interesas grindžiamas ryšio užmezgimo užtikrinimu, patogiu mūsų tinklalapio / programėlės naudojimu ir sistemos saugumo ir stabilumo analize. Tiesioginė Jūsų tapatybės identifikacija pagal šią informaciją negalima ir mes jos neatliekame. Duomenys yra įrašomi ir automatiškai ištrinami, kai tik pasiekiami aukščiau nurodyti tikslai. 

 

Stebėjimas, slapukai ir socialiniai tinklai

Tam, kad naudotojams būtų patogiau naudotis mūsų tinklalapiu, mes naudojame slapukus. Kai kurie mūsų tinklalapio elementai reikalauja, kad prisijungusią naršyklę būtų galima identifikuoti ir perėjus į kitą puslapį. Konkrečius mūsų tinklalapyje naudojamus slapukus rasite čia. Daugiau informacijos apie tai taip pat rasite 5–7 punktuose.

 

Sutartinių santykių inicijavimas, pagrindimas, vykdymas

Duomenų tvarkymas prieš sudarant sutartį

Tam, kad prieš sudarant sutartį galėtumėt turėti naudos iš mūsų puikaus klientų aptarnavimo, mes siūlome Jums išsamias ir profesionalias konsultacijas. Tam Jūs galite kreiptis į mus skirtingais būdais: 

Kontaktų forma / užklausa el. paštu: info@lumories.lt

Jūs galite bet kuriuo metu pateikti mums užklausą užpildydami kontaktų formą. Tokiu atveju yra tvarkomas tik Jūsų asmenvardis ir Jūsų el. pašto adresas. Papildomai Jūs galite savanoriškai mums perduoti daugiau asmens duomenų, pvz., savo telefono numerį arba savo adresą. Šie duomenys yra tvarkomi ne trumpiau negu iki Jūsų užklausos apdorojimo pabaigos arba ilgiau, jei būtų sudaryta sutartis ir to reikia.. Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra ikisutartiniai santykiai pagal BDAR 6 str. 1 d. b raidę bei teisėtas interesas pagal BDAR 6 str. 1 d. f raidę užtikrinant Jums tinkamą klientų aptarnavimą. 

 

Sutartinių santykių pagrindimas ir vykdymas

Tam, kad pirkimo sutartis tarp Jūsų ir „ Lampenwelt GmbH“ būtų vykdoma Jūsų naudai, būtinas asmens duomenų tvarkymas. Jūs turite galimybę susikurti kliento paskyrą, kurioje Jūs galite tvarkyti savo duomenis. Tačiau mes Jums taip pat mielai siūlome ir galimybę atlikti užsakymą ir nesiregistruojant per kliento paskyra. Sutarties vykdymo tikslais mes tvarkome tokius asmens duomenis: vardą ir pavardę, sąskaitos numarį ir pristatymo adresą, mokėjimo duomenis, el. pašto adresą bei, pasirinktinai, Jūsų telefono numerį, Jūsų gimimo datą ir, jei reikia, Jūsų kliento paskyros slaptažodį. Jūsų duomenis naudojame ir saugome ne trumpiau negu iki sutarties galiojimo laikotarpio pabaigos ir iki įstatymais ar sutartyje numatytų garantinių įsipareigojimų ir teisės į garantiją pabaigos. Be to, kai kuriuos Jūsų duomenis mes saugome vadovaudamiesi komercinės ir mokesčių teisės reikalavimais ir jų nustatytais duomenų saugojimo terminais. Tokio tvarkymo teisinis pagrindas yra sutarties vykdymas pagal BDAR 6 str. 1 d. b raidę bei įstatyminių nuostatų laikymasis pagal BDAR 6 str. 1 d. c raidę. Atsižvelgiant į Jūsų pasirinktą mokėjimo būdą, Jūsų mokėjimo duomenis mes perduodame mūsų įgaliotiems mokėjimo paslaugų teikėjams tam, kad jie galėtų įvykdyti mokėjimus.

 

Duomenų tvarkymas pristatant siuntinį

Statuso pranešimai

Po Jūsų užsakymo, esant atitinkamam Jūsų sutikimui, Jums el. paštu pranešama apie siuntos paruošimo ir siuntimo statusą. Šios žinutės bus atnaujinamos, kol Jūsų užsakymas bus visiškai įvykdytas. Tokio tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų pateiktas sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 d. a raidę. Tam mes naudojamės įmonėsparcelLab GmbH, Schillerstraße 23a, 80336 Miunchenas , paslaugomis, kuri gauna šiems pranešimams paruošti reikalingus asmens duomenis (asmenvardį, adresą, užsakymo numerį, el. pašto adresą) ir naudoja tik pirma nurodytu tikslu pagal mūsų nurodymą. Tam su „Parcellab“ mes sudarėme duomenų tvarkymo sutartį. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą parcelLab GmbH rasite adresu: https://parcellab.com/privacy-policy.

 

Vežimo ir logistikos paslaugos

Mes bendradarbiaujame su transporto ir logistikos įmonėmis. Joms užsakytų prekių pristatymo tikslu gali būti perduodami tokie duomenys: vardas ir pavardė, pašto adresas ir, esant poreikiui el. pašto adresas bei, esant poreikiui, telefono numeris. Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra sutarties vykdymas pagal BDAR 6 str. 1 d. b raidę. 

 

§ 3. Duomenų perdavimas partnerių įmonėms

Zenloop

Mes norėtume sužinoti, kaip Jums patiko apsipirkimas tinklalapyje „Lampenwelt.lt“. Šiuo tikslu įvairiose mūsų internetinės parduotuvės vietose mes prašome Jūsų atsiliepimų apie Jūsų apsipirkimą. Teisinis apklausų siuntimo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas vykdyti klientų apklausas, siekiant pagerinti savo pasiūlymus, BDAR 6 str. 1 d. f raidė. Tam mes bendradarbiaujame su savo partneriu „zenloop GmbH“, Brunnenstraße 196, 10119 Berlynas, Vokietija. Kai Jūs pateikiate mums atsiliepimą, fiksuojamas Jūsų IP adresas, Jūsų el. pašto adresas, įrenginio ir naršyklės duomenys ir statistiniai Jūsų apsipirkimo duomenys. Jeigu Jūs pageidaujate, kad „Lampenwelt“ atsakytų į Jūsų atsiliepimą, tai kontaktiniame laukelyje galite palikti žinutę ir veiksmą patvirtinti. Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 d. a raidę, kurį Jūs mums suteikiate, palikdami mums žinutę, į kurią pageidaujate atsiliepimo. 

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą „zenloop“ rasite adresu https://www.zenloop.com/en/legal/privacy/.

 

§ 4. Duomenų tvarkymas reklamos tikslais

Kai Jūs mūsų tinklalapyje įsigyjate prekes arba paslaugas ir tam pateikiate savo el. pašto adresą, papildomai galite gauti iš „Lampenwelt“ su transakcija ir gaminiu susijusias žinutes, nepriklausomai nuo to, ar esate mūsų naujienlaiškio abonentas, ar ne. To tikslas yra pateikti Jums Jūsų tikruosius arba numanomus poreikius atitinkančią reklamą, bet nevarginti Jūsų su Jums nenaudinga reklama. Tam, apsilankius mūsų tinklalapiuose, „Emarsys“ Jūsų naršyklėje palieka slapukus, kuriuose, be kita ko, fiksuojamas Jūsų naršyklės tipas, Jūsų IP adresas (užkoduotas ir sutrumpintas) ir sesijos bei slapuko ID. Šie duomenys suteikia mums galimybę pseudonimizuotai sekti Jūsų apsipirkimo istoriją (pvz., įsigytas prekes ir (arba) ieškotas gaminių kategorijas) ir priskirti ją Jūsų el. pašto adresui. Daugiau informacijos apie „Emarsys“ rasite adresu https://emarsys.com/. Teisinis šio tvarkymo pagrindas yra Vokietijos įstatymo dėl kovos su nesąžininga konkurencija (UWG) 7 str. 3 d. Jūs galite bet kuriuo metu išsiregistruoti, spragtelėję atsijungimo nuorodą, esančią visų reklaminių el. laiškų (pvz., naujienlaiškių arba gaminių pasiūlymų el. laiškų) pabaigoje, arba naudodami mūsų kontaktų formą ir taip nesutikti su Jūsų el. pašto adreso naudojimu aukščiau nurodytais tikslais. Dėl to Jums nekils jokių papildomų išlaidų, išskyrus Jūsų įprastines tam reikalingas perdavimo išlaidas (pvz. interneto ryšio).

 

Naujienlaiškis

Mūsų tinklalapyje Jūs galite užsiprenumeruoti nemokamą naujienlaiškį. Užsiprenumeruojant naujienlaiškį, tvarkomi įvesties kaukėje pateikti duomenys (el. pašto adresas kaip privalomasis laukelis bei, pasirinktinai, kreipinys, vardas ir pavardė bei gimimo data; verslo klientams papildomai - įmonės pavadinimas). Jūsų duomenys tvarkomi prenumeratos laikotarpiu. Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 d. a raidę. Tam mes naudojame dvigubo pasirinkimo procedūrą (DOI procedūrą), pagal kurią Jūs galutinai užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį naudodami patvirtinimo nuorodą. 

Teisė atšaukti: šią prenumeratą Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti į ateitį, paspausdami naujienlaiškio gale esančią atsijungimo nuorodą arba naudodami mūsų kontaktų formą arba el. formatu mums atsiųsdami laisvos formos valios išraišką. Registracija nutraukiama be jokių papildomų išlaidų, išskyrus Jūsų įprastines tam reikalingas perdavimo išlaidas (pvz. interneto ryšio). Tokiu atveju Jūsų duomenys daugiau nebebus naudojami naujienlaiškiui siųsti.

 

§ 5. Interneto tinklalapiai ir tinklalapių optimizavimas

Slapukai – bendroji informacija 

Savo tinklalapiuose mes naudojame taip vadinamus slapukus. Slapukai yra nedideli duomenų kiekiai tekstinės informacijos pavidalu, kuriuos tinklo serveris siunčia Jūsų naršyklei. Jie yra įrašomi tik Jūsų galiniame įrenginyje. Slapukus gali skaityti tik tas serveris, kuris prieš tai juos įrašė, ir juose yra informacija apie tai, ką ir kada Jūs žiūrėjote tinklalapyje. Patys slapukai identifikuoja tik Jūsų kompiuterio IP adresą ir neįrašo jokių asmens duomenų, kaip, pavyzdžiui, Jūsų asmenvardžio. Slapukuose įrašyti duomenys nesusiejami su Jūsų asmens duomenimis (asmenvardžiu, adresu ir t. t.). Mes naudojame slapukus tam, kad naudotojams būtų patogiau naudotis mūsų tinklalapiu. Be to, kai kuriems mūsų tinklalapio elementams reikia, kad kviečiančiąją naršyklę būtų galima identifikuoti ir perėjus į kitą puslapį. Konkrečius mūsų puslapyje naudojamus slapukus rasite čia. Šiuo būdu surinkti naudotojų duomenys yra pseudonimizuojami techninėmis priemonėmis. Todėl priskirti konkrečių duomenų iškviečiančiajam naudotojui nėra įmanoma. Duomenys įrašomi ne kartu su kitais naudotojo asmens duomenimis. Jūs galite patys nuspręsti, ar leisti slapukus. Iš vienos pusės, Jūs, keisdami savo naršyklės nuostatas (dažniausiai jas galima rasti naršyklės meniu punktuose „Pasirinktys“ arba „Nuostatos“), galite parinkti, ar visi slapukai turi būti priimami, ar, įrašant slapuką Jūs turite būti informuoti ir ar visi slapukai turi būti atmetami. Iš kitos pusės, per reklamjuostę, kuri rodoma pirmą kartą iškvietus mūsų tinklalapius ir kurioje atkreipiamas dėmesys į šį privatumo pranešimą , Jūs galite laisvai nuspręsti, ar Jūs norite ir toliau leisti mums įrašinėti slapukus, ar to neleisti. Jei šie slapukai ir (arba) juose esanti informacija yra asmens duomenys, duomenų tvarkymo naudojant techniškai reikalingus slapukus šių slapukų įrašymui Jūsų galiniam įrenginyje teisinis pagrindas yra, Vokietijos telekomunikacijos duomenų apsaugos įstatymo (TTDSG) 25 str., 2 d., Nr. 2, ir BDAR 6 str. 1 d. f raidė kitam, pvz., galbūt po to reikalingam tolesniam tvarkymui mūsų sistemose. Mūsų interesas, supaprastinti naudotojams mūsų tinklalapių naudojimą, traktuotinas kaip teisėtas pagrindas pagal aukščiau nurodytas DBAR nuostatas. Kai kurių funkcijų savo tinklalapyje be slapukų mes paprasčiausiai negalime pasiūlyti. Joms yra būtina, kad naršyklė būtų atpažįstama ir pakeitus puslapį. 

 

Techniškai būtiniems slapukams atšaukimo teisė netaikoma, nes jie yra būtini, kad galėtumėme rodyti Jums savo tinklalapius ir jų turinį bei suteikti Jums galimybę naudotis tinklalapio funkcijomis.

 

Analizės ir rinkodaros paskirties slapukų naudojimo tikslas yra pagerinti mūsų tinklalapio ir jo turinio kokybę. Iš analizės slapukų mes sužinome, kaip naudojamas tinklalapis, ir taip galime nuolat optimizuoti savo pasiūlą. Tvarkymą, ypač Jūsų galiniame įrenginyje, kuris remiasi slapukais ir kitais identifikatoriais (pvz., kontroliniu naršyklės kodu, pikselių žymomis) ir kuris techniškai nėra būtinas mūsų tinklalapių veikimui, mes vykdome tik gavę Jūsų sutikimą, kurį Jūs galite duoti specialioje slapukų reklamjuostėje, pirmą kartą apsilankę mūsų tinklalapiuose. Šio slapukais paremto tvarkymo teisinis pagrindas yra TTDSG 25 str., 1 d. 1 sak. šių slapukų įrašymui Jūsų galiniame įrenginyje bei BDAR 6 str. 1 d. a raidė jungčiai už galinio įrenginio ribų (pvz., tinklalapio serveriuose) atliekamam tvarkymui, jei tai susiję su asmens duomenimis. Kol Jūs mums nesuteikėte sutikimo, tokie slapukai, kurie nėra būtini mūsų tinklalapių veikimui, nebus taikomi.

 

„AT Internet“ („Piano Analytics“)

Siekdami išplėsti ir pagerinti savo tinklalapį bei padaryti Jums patrauklesniu siūlomą turinį, mes naudojame „AT Internet GmbH“, Bordeaux, analizės metodus. Šiuo tikslu duomenis įrašo išorės paslaugų teikėjas. Paslaugų teikėjo serveriai yra ES valstybėse narėse. Šio proceso metu duomenys yra anonimizuojami jau jų rinkimo metu ir analizuojami apibendrintai. Jūsų interneto naršyklė prisijungus prie mūsų interneto puslapių automatiškai perduoda duomenis į mūsų serverį. Tai yra prieigos data ir laikas, nukreipiančiojo interneto puslapio URL (adresas), iškviestas failas, siųstų duomenų kiekis, HTTP atsakymo kodas, naršyklės tipas ir versija, jei yra, naršyklės plėtiniai, naršyklės lango plotis ir aukštis, spalvų sodrumas, operacinė sistema bei Jūsų IP adresas (sutrumpintu ir anonimizuotu pavidalu). Jūsų IP adresas naudojamas tik geografinės lokacijos nustatymo analizei atlikti. Jūsų IP adresas nėra nei nuolat saugomas, nei susiejamas su kitais naudotojo duomenimis. Šie duomenys įrašomi atskirai nuo visų kitų duomenų, kuriuos Jūs įvedate naudodamiesi mūsų pasiūlymu. Šių duomenų priskirti konkrečiam asmeniui mes negalime. Duomenyse nėra jokios informacijos, leidžiančios daryti išvadas apie atskirą asmenį. Jie renkami ir naudojami tik statistiniams bei analizės tikslams, tokiems, kaip pasiūlos gerinimas. Kad būtų galima atlikti šias analizes, be kita ko, naudojami slapukai, kurie įrašomi Jūsų kompiuteryje tekstinių failų pavidalu. Apsilankius tinklalapyje pakartotinai, jie suteikia galimybę identifikuoti kompiuterio sistemą. Savo naršyklės nuostatose Jūs galite bet kuriuo metu slapukų atsisakyti arba juos pašalinti. Tačiau tai gali turėti įtakos, kad nebegalėsite visa apimtimi naudotis mūsų tinklalapio funkcijomis. Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra taip vadinami „sesijos slapukai“, kurie yra pašalinami, kai baigiate savo naršyklės sesiją. Be jų „AT Internet“ naudoja du ilgalaikius (nuolatinius) slapukus, kurie įrašomi 30 dienų arba ne ilgiau kaip 12 mėnesių.

 

Informacija ir sutikimo atšaukimas: 

Naudodami šį tinklalapį Jūs duodate sutikimą dėl mūsų tinklalapio analizės aukščiau nurodytu būdu. Daugiau informacijos apie „AT Internet“ vertinimo metodus rasite „AT Internet GmbH“ tinklalapyje: https://www.atinternet.com/en/data-protection/ 

 

„Google Analytics“

Savo tinklalapiuose mes naudojame „Google Analytics“, įmonės „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow St, Dublin 4, Airija („Google“) tinklalapio analizės paslauga. Šio tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 d. a raidę. „Google Analytics“ naudoja taip vadinamus slapukus, tekstinius failus, kurie įrašomi Jūsų kompiuteryje ir suteikia galimybę analizuoti, kaip Jūs naudojate mūsų tinklalapį. „Google“ gali naudoti šią informaciją, siekiant įvertinti, kaip Jūs naudojate tinklalapį, pateikti ataskaitas apie Jūsų veiksmus tinklalapyje ir teikti kitas su tinklalapio naudojimu ir interneto naudojimu susijusias paslaugas tinklalapių operatoriui. 

 

„Google Analytics“ naudojami demografiniai požymiai

Mes aktyvavome funkciją „Demografiniai požymiai“. Pranešimuose apie demografinius požymius ir interesus yra duomenys apie amžių, lytį ir interesus. Taip galime geriau pažinti savo naudotojus, tačiau negalime šių duomenų priskirti atskiriems asmenims. Šie duomenys gaunami iš „Google“ interesais pagrįstos reklamos ir trečiųjų šalių teikėjų lankytojų duomenų. Jūs galite bet kuriuo metu išjungti šią funkciją naudodami „Google“ paskyros reklamos nustatymus arba apskritai neleisti „Google Analytics“ rinkti Jūsų duomenų be sutikimo slapukų reklamjuostėje. Jūs galite neleisti įrašinėti slapukų, atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą, tačiau norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad tokiu atveju Jūs galbūt negalėsite naudotis visomis mūsų tinklalapio funkcijomis. Jūs taip pat galite neleisti „Google“ rinkti slapukais generuojamų duomenų, susijusių su Jūsų naudojimusi tinklalapiu (įskaitant Jūsų IP adresą) bei tvarkyti jų „Google“, parsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį, kurį galima rasti šioje nuorodoje (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en). Kaip alternatyvą naršyklės įskiepio įdiegimui galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą duomenų apsaugos nustatymuose. Dėl to Jūsų įrenginyje bus įrašomas taip vadinamas atsisakymo („Opt-out“) slapukas, kuris neleis „Google Analytics“ rinkti Jūsų duomenų, Jums lankantis šiame tinklalapyje. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad, jei savo naršyklės nustatymuose ištrinsite slapukus, gali būti ištrintas ir „Google Analytics“ atsisakymo slapukas ir Jums gali tekti jį aktyvuoti iš naujo. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ taip pat  apie atitinkamas šios paslaugos naudojimo sąlygas bei privatumo politiką rasite adresu https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/,  arba adresu https://policies.google.com/privacy?hl=de&gl=de. Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad mūsų tinklalapiuose „Google Analytics“ naudojama su plėtiniu „anonymizeIP“,todėl IP adresai tvarkomi tik sutrumpinta forma, siekiant užtikrinti, kad nebus sąsajos su konkrečiu asmeniu.

 

„Google Signals“

Mes naudojame „Google Analytics“ techninį plėtinį „Google Signals“. Tai yra stebėjimas per kelis įrenginius („Cross-Device-Tracking“), leidžiantis stebėti kelis skirtingus įrenginius. Tai reiškia, kad atskiras tinklalapio lankytojas gali būti priskirtas skirtingiems galiniams įrenginiams. Tačiau tai vykdoma tik tuomet, jeigu lankytojas, lankydamasis tinklalapiuose, yra prisijungęs prie „Google“ paslaugos ir tuo pačiu metu savo „Google“ paskyros nuostatose yra aktyvinęs parinktį „personalizuota reklama“. Tačiau net ir tokiu atveju jokie asmeniniai duomenys ar naudotojų profiliai mums nėra prieinami; jie mums lieka anonimiški.

 

„Exactag GmbH“

Savo tinklalapyje optimizacijos tikslais mes naudojame „Exactag GmbH“ slapukus. Šie slapukai identifikuoja naudotoją ir kiekvieną kartą, kai per naršyklę įkeliamas tinklalapis, siunčia unikalų slapuko ID, laiko žymą bei informaciją apie ankstesnę naudotojo veiklą tinklalapyje. Slapukuose įrašyta informacija yra išimtinai anoniminė ir joje nėra jokių asmens duomenų. Nepaisant to, ji suteikia galimybę tiksliai nustatyti tapatybę ir įgalina „Exactag“ analizuoti apsilankymą tinklalapiuose. Visa informacija tvarkoma tik Vokietijoje. Naudotojo profilis nesudaromas. Daugiau informacijos rasite adresu: https://exactag.com/privacy-policy/ 

 

„Google Ads“ Remarketing (pakartotinė rinkodara)

Savo svetainėse mes naudojame „Google Ads Remarketing“ („Google“ reklamos pakartotinę rinkodarą) arba „Similar Audiences“ („Panašias tikslines grupes“), abi šios  paslaugos priklauso „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow St, Dublin 4, Airija („Google“). Naudodami šias paslaugas mes galime kitų paslaugų teikėjų, kurie taip pat naudoja „Google“ paslaugas („partneriai“ „Google Display“ tinkle), tinklalapiuose rodyti reklaminius pranešimus, susijusius su mūsų internetine parduotuve, pvz., įdomius gaminių pasiūlymus. Be to, pasitelkdami „Google Ad“ pakartotinę rinkodarą mes galime pranešimais kitų „Google Display“ tinklo paslaugų teikėjų tinklalapiuose priminti Jums užbaigti užsakymą, jei Jūs neseniai mūsų internetinėje parduotuvėje nutraukėte užsakymo procesą. Tai atliekama, naudojant slapukų technologiją. Tam, kad įsimintų Jus kaip mūsų tinklalapių lankytoją ir surinktų kitus anoniminius duomenis apie mūsų tinklalapių naudojimą, „Google“ Jūsų naršyklėje įrašo nedidelį failą su skaičių seka (taip vadinamą slapuko ID). Mes įrašome slapuko ID ir jis naudojamas tik Jūsų naršyklei, bet ne Jūsų asmeniui identifikuoti. Šios paslaugos Jūsų asmens duomenų nerenka ir neįrašinėja. „Google“ pakartotinę rinkodarą mes naudojame visuose įrenginiuose. Tai reiškia, kad, jei Jūs, pvz., savo apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje pradedate išmaniuoju telefonu ir užbaigiate savo nešiojamuoju kompiuteriu, minėti asmeniniai reklaminiai pranešimai jus gali pasiekti ir kitame jūsų naudojamame įrenginyje. Tačiau tai daroma tik tada, jeigu Jūs „Google“ leidote, kad Jūsų naršymo istoriją kompiuteryje ir programėlėje „Google“ susietų su Jūsų „Google“ paskyra ir informacija iš Jūsų „Google“ paskyros būtų naudojama skelbimams, kuriuos Jūs matote internete, personalizuoti. Tokiu atveju „Google“ naudoja šių prisijungusių naudotojų duomenis kartu su „Google Analytics“ duomenimis, kad sukurtų ir apibrėžtų tikslinių grupių sąrašus, skirtus pakartotinei rinkodarai tarp įrenginių. Šiai funkcijai palaikyti „Google Analytics“ renka šių naudotojų „Google“ autentifikuotus ID. Siekiant sudaryti mūsų tikslines grupes, šie „Google“ duomenys laikinai susiejami su mūsų „Google Analytics“ duomenimis. Norėdami apsaugoti, kad „Google“ nesusietų Jūsų kompiuterio ir programėlės naršymo istorijos su Jūsų „Google“ paskyra, patikrinkite savo „Google“ paskyros privatumo nuostatas. Kad galėtumėme žinute Jums priminti apie neužbaigtą užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, „Google“ perduodami ne asmens duomenys, o tik faktas, kad Jūs su užfiksuotu slapuko ID norėjote mūsų internetinėje parduotuvėje atlikti užsakymą ir jį nutraukėte, bei bendra planuoto užsakymo kaina („Perdavimas į prekių krepšelį“). Daugiau informacijos apie „Google“ pakartotinės rinkodaros paslaugas, šių paslaugų duomenų tvarkymą ir atitinkamą „Google“ privatumo politiką rasite adresu https://policies.google.com/technologies/ads. „Google“ slapukų naudojimą galite išjungti visam laikui, parsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį paspaudę šią nuorodą (https://support.google.com/My-Ad-Center-Help/answer/12155656) arba paspausdami toliau šiame skirsnyje esančią atšaukimo nuorodą ir, jei pateikiama, vykdydami tolesnius nurodymus. Pasitelkdami „Google“ skelbimų nuostatas Jūs galite patys kontroliuoti, kokius skelbimus norite matyti, ir išjungti pagal interesais pagrįstus skelbimus.

 

„Google Ads“ konversijų stebėjimas

Mes papildomai naudojame konversijų stebėjimą kaip „Google Ads“ paslaugos dalį. Kai spustelėjate „Google“ skelbimą, Jūsų kompiuteryje ir (arba) galiniame įrenginyje įrašomas konversijų stebėjimo slapukas. Šių slapukų galiojimas baigiasi po 30 dienų, juose nėra jokių asmens duomenų, taigi jie negali būti naudojami asmens tapatybei nustatyti. Informacija, kuri surenkama pasitelkiant konversijų slapukus, skirta konversijų statistikai generuoti „Ads“ klientams, pasirinkusiems konversijų stebėjimą. Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 d. a raidė.

Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus, pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju Jūs negalėsite naudotis visomis mūsų tinklalapio funkcijomis. Be to, savo naršyklėje galite išjungti  „Google“ skelbimus pagal interesus ir „Google“ skelbimus pagal interesus internete („Google Display“ tinkle), adresu https://myadcenter.google.com/home aktyvuodami mygtuką „Išjungti“ arba išjungdami juos adresu adresu https://optout.aboutads.info/?c=2&lang=EN. Daugiau informacijos apie savo nustatymų galimybes šiuo klausimu ir „Google“ duomenų apsaugą rasite adresu https://policies.google.com/privacy?hl=lt&gl=de

 

„Google reCAPTCHA“

Savo tinklalapiuose mes naudojame „Google reCAPTCHA“ (toliau vadinama „reCAPTCHA“). Paslaugos teikėjas taip pat yra „Google“. „reCAPTCHA“  paskirtis yra patikrinti, ar mūsų tinklalapiuose (pvz., kontaktų formoje) įvestus duomenis įvedė žmogus, ar automatizuota programa. Šiuo tikslu „reCAPTCHA“ analizuoja tinklalapio lankytojo elgesį pagal įvairius požymius. Ši analizė pradedama iškart, kai tik tinklalapio lankytojas įeina į tinklalapį. Analizei atlikti „reCAPTCHA“ vertina įvairią informaciją (pvz., IP adresą, tinklalapio lankytojo tinklalapyje praleistą laiką arba naudotojo atliekamus pelės judesius). Analizės metu surinkti duomenys perduodami „Google“. „reCAPTCHA“ analizės veikia visiškai foniniu režimu. Tinklalapio naudotojai neinformuojami, kad atliekama analizė. Duomenys tvarkomi vadovaujantis BDAR 6 str. 1 d. c raide kartu su BDAR 32 str. Funkcija „reCAPTCHA“ skirta apsaugoti mūsų sistemas, taigi ir jose saugomus Jūsų asmens duomenis nuo automatinių mašininių įvesčių (taip vadinamų botų) atakų. Daugiau informacijos apie „Google reCAPTCHA“ bei „Google“ privatumo politiką ieškokite paspaudę šias nuorodas: https://policies.google.com/privacy?hl=lt ir https://www.google.com/recaptcha/about/.

 

„Google Consent Mode“

Mes naudojame „Google Consent Mode“. Šią paslaugą teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow St, Dublin 4, Airija („Google“). Jūsų sprendimas dėl sutikimo naudoti slapukus perduodamas „Consent Mode“. „Google Consent Mode“ įveda  du naujus nustatymus, kuriais valdomi mūsų tinklalapyje valdomi analizės paskirties slapukai. „Consent Mode“ suteikia mums kaip tinklalapių operatoriui galimybę pritaikyti „Google“ žymų ir scenarijų elgseną, atsižvelgiant į Jūsų sutikimo statusą. Šiuo tikslu nepriklausomai nuo Jūsų sutikimo, „Google“ perduodamas Jūsų IP adresas. Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 d. f raidė.

 

„Google Tag Manager“ 

Mes naudojame „Google“ paslaugą „Google Tag Manaer“. Žymos („Tags“) yra nedidelis mūsų tinklalapių kodavimo elementai, kurie vykdomi po tam tikros  sąveikos su tinklalapiu  ir siunčia išmatuotus duomenis naudojamoms trečiosios šalies programoms (pvz., „Google Analytics“). Pati „Tag Manager“ slapukų nenaudoja ir asmens duomenų nerenka. „Tag Manager“  aktyvuoja kitas žymas, kurios savo ruožtu gali rinkti duomenis ir nustatyti slapukus (pvz., naudojamoms trečiųjų šalių programos). „Tag Manager“ neturi prieigos prie šių duomenų. Teisinis pagrindas yra TTDSG 25 str. 2 d.,2 p.

 

„CRM Ads“

Mes naudojame „Google Ads“ atitinkančios klientų auditorijos funkciją („Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google Customer Match“) bei „Facebook Customer Match“ ir „Criteo Customer Match“ (toliau: Partneriai). Tai funkcija, kurios pagalba galima efektyviau pasiekti suinteresuotąsias šalis ir esamus klientus reklaminiais skelbimais „Google“ paieškoje, „Google“ apsipirkimo skirtuke, „Gmail“, „YouTube“, „Google“ tinkluose bei platformose „Facebook“ ir „Criteo“ ir į juos kreiptis suasmenintai. „Google Ads“ atitinkančios klientų auditorijos funkcija ypač naudojama pakartotinei rinkodarai, kampanijoms optimizuoti ir konversijų rodikliui didinti.

 

Reklamos personalizavimas grindžiamas priskyrimu tikslinei grupei, o partneriai jį atlieka pagal informaciją iš Jūsų „Google“ ir „Facebook“ naudotojo paskyrų bei remiantis veiksmais ir interesais, kurie vykdomi Jums naudojantis partnerių produktais. Kaip reklamos užsakovui, klientų palyginimas leidžia mums kreiptis į Jus tikslingai ir, pavyzdžiui, užtikrina, kad per partnerius rodoma reklama, būtų tiksliau pritaikyta pagal specifinius tikslinės grupės interesus, atsirandančius Jums naudojantis mūsų parduotuve. Tam nereikia jokių atskirų slapukų, tačiau suasmeninta reklama per partnerius rodoma tik tuomet, jeigu Jūs davėte partneriams sutikimą reikalingam slapukų tvarkymui per mūsų slapukų reklamjuostę arba kitoje vietoje. Tam, kad būtų galima suprasti, ar Jūs jiems jau žinomas kaip naudotojas, Partneriams iš mūsų reikia sąrašo su klientų duomenimis. Tačiau tam nėra kuriami ar plečiami jokie profiliai. Be to, partneriai negauna Jūsų tikrųjų duomenų (tokiu, kaip, pvz., el. pašto adreso, telefono numerio), bet tik kodus, kurie buvo sugeneruotus pasitelkiant vienpusį šifravimą. Partneriai šiuos kodus lygina su savo pačių naudotojų duomenų baze. Jie negali šių kodų iššifruoti tol, kol atitinkamų duomenų dar nėra jų pačių naudotojų duomenų bazėje. Todėl partneriai negauna įkeltų klientų duomenų, o tik gali konstatuoti, ar šiuos duomenis jie jau turi, ar ne. Jeigu duomenų nėra, pagal kliento duomenis sukurtų užšifruotų kodų vėl iššifruoti negalima. Kitu atveju parteriams jau žinomi ir užšifruoti kodai sutampa ir galima sudaryti tikslines grupes. Sudarius tikslines grupes įkelti duomenys ištrinami.

 

Teisinis pagrindas, kuriuo remiantis naudojamas klientų atitikties auditorijai ar „CustomerMatch“ metodas yra sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 d. a raidę. Klientų atitikties procedūra, ypač naudojamas vienpusis šifravimas, apsaugo mūsų klientų asmens duomenis irneleidžia  partneriams gauti duomenų apie asmenis, kurie šių duomenų nėra anksčiau nurodę savo naudotojų paskyrose. Jei to nepageidaujate, Jūs galite išjungti partnerių atliekamą duomenų tvarkymą per šias nuorodas: 

„Google“: https://myadcenter.google.com/home

„Facebook“: https://www.facebook.com/privacy/policy 

„Criteo“: https://www.criteo.com/privacy/  

 

Duomenų tvarkymui atliekant klientų atitiktį mes su partneriais sudarėme duomenų tvarkymo sutartį. Joje mes sutarėme dėl standartinių sutarties sąlygų, perduodant duomenis į JAV.

 

„Criteo“

Savo tinklalapiuose mes naudojame „Criteo SA“, Rue Blanche, 75009 Paris, Prancūzija, paslaugą. Ši paslauga yra pakartotinio tikslinių grupių nustatymo paslauga, kuri į tinklą sujungia daugybę kitų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, kad būtų galima tiekti kuo didesnį naudotojams pritaikytų reklaminių skelbimų ir kitos reklaminės medžiagos. Šiuo tikslu „Criteo“, apsilankius mūsų tinklalapiuose, Jūsų naršyklėje įrašo anoniminį naršyklės slapuką. Be kitų renkami ir tokie duomenys: slapukų ID, užšifruoti el. pašto adresai, mobilieji „Advertising ID“ ir kiti techniniai ID, kurie suteikia „Criteo“ galimybę fiksuoti individualią asmenų elgseną internete, tiesiogiai nenustatant jų tapatybės. Naudojant šią paslaugą mes kartu su „Criteo SA“ esame duomenų valdytojai BDAR ir kitų duomenų apsaugos nuostatų prasme. Mes su „Criteo“ sudarėme susitarimą būti bendrais duomenų valdytojais (BDAR 26 str.). Jame, be kita ko, numatyta, kad abu duomenų valdytojai turi susitarti dėl susijusių asmenų prašymų vykdymo procedūros. Kadangi mes galime valdyti ir daryti įtaką tik paslaugos naudojimui mūsų tinklalapiuose, bet ne mūsų reklamos skelbimų pateikimui kituose „Criteo“ tinklo tinklalapiuose, todėl atsakomybė yra paskirstyta taip:

 

•              „Criteo“ žymų integravimas ir naudojimas mūsų tinklalapiuose: atsakingi esame mes, įskaitant techninio prieštaravimo per nuorodų sprendimą galimybes (žr. toliau).

•              Mūsų reklamos skelbimų „Criteo“ tinklo tinklalapiuose analizės ir vertinimo procedūros: Atsakingas „Criteo“, nustatymai galimi adresu https://www.criteo.com/privacy/

•              Techniniai sprendimai dėl sutikimo, pateisinančio bendrą duomenų tvarkymą: „Criteo“ atsako už iššokančio lango pateikimą, kai naudotojas pirmą kartą patenkaį „Criteo“ tinkle esančias reklamas, ir už naudotojo sutikimo, skelbti reklaminius skelbimus, gavimą (apie sutikimo atšaukimo galimybę žr. toliau).

 

Tam tikromis aplinkybėmis „Criteo“ taip pat gali pagal įrašytus techninius ID Jus atpažinti ir kituose tinklalapiuose, stebėti ir vertinti Jūsų naršymo elgseną tuose tinklalapiuose. 

 

Sutikimo atšaukimas:

Norėdami atšaukti „Criteo“ naudojimą savo naršyklėje, spustelėkite atitinkamą toliau šiame skyriuje pateikiamą nuorodą.

Daugiau informacijos apie „Criteo“ taip pat detaliau apie tai, kaip ši paslauga tvarko duomenis, ir atitinkamą „Criteo“ privatumo politiką rasite adresu https://www.criteo.com/privacy/. Norėdami išjungti „Criteo“ naudojimą savo naršyklėje, spustelėkite čia. Teisinis šios paslaugos naudojimo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. a raidė. Teisėtas interesas yra susijęs su aukščiau nurodytais tikslais.

 

„ContentSquare“

Savo tinklalapyje mes naudojame „ContentSquare S.A.S.“, Landsbergerstraße 155 Haus 3, Stockwerk 4, 80687 Miunchenas, slapuką („ContentSquare“). Naudojant slapukus renkami anoniminiai naudotojų sąveikos duomenys vartotojo patirčiai ir patogumui optimizuoti. Teisinis šio tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas pagal BDAR 6 str. 1 d. f raidę, kurį sudaro aukščiau paminėti rinkodaros tikslai. Daugiau informacijos apie „ContentSquare“ rasite adresu https://contentsquare.com/privacy-center/. Jūs bet kuriuo metu turite teisę atšaukti savo sutikimą naudoti slapuką duomenų apsaugos nustatymuose.

 

§ 7. Socialinės medijos 

„Facebook“ 

Savo tinklalapyje mes naudojame „Meta Platforms Ireland Ltd“., 4 Grand Canal Squere, Grand Canal Harbur, Dublin 2, Airija, pikselio žymą. Per „Facebook“ pikselio žymą Jūs mums suteikiate galimybę tobulinti savo pasiūlymus ir padaryti juos Jums įdomesnius, kaip naudotojui. Teisinis naudojimo pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. a raidė. Kai lankotės mūsų tinklalapyje, „Facebook“ pats integruoja „Facebook“ pikselio žymą ir Jūsų įrenginyje gali išsaugoti slapuką. Jei vėliau prisijungsite prie „Facebook“ arba būdami prisijungę apsilankysite mūsų tinklalapyje, apsilankymas mūsų parduotuvėje bus pažymėtas Jūsų profilyje. Per „Facebook“ pikselio žymą renkami tokie duomenų tipai, kuriuos galite rasti „Meta“ privatumo politikoje adresu https://www.facebook.com/privacy/policy/.

 

„Pinterest“

Vokietijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje mes naudojame „Pinterest Europe Ltd.“, Palmerston House, 2nd Floor, Fenian Street, Dublin 2, Airija, pikselio žymą („Pinterest“ gairę). Naudojant šią pikselio žymą „Pinterest Europe Limited“ ir „Lampenwelt“ bendra atsakomybe renka ir „Pinterest Europe Limited“ perduoda informaciją apie naudojimą (pvz., informaciją apie peržiūrėtas prekes). Toliau „Pinterest Europe Limited“, perduotus duomenis duomenų apsaugos teisės prasme tvarko tik savo t.y. „Pinterest Europe Limited“ atsakomybe. Ši „Pinterest Europe Limited“ perduota informacija gali būti priskirta Jums, pasitelkiant kitą informaciją, kurią „Pinterest Europe Limited“ yra įrašius apie Jus, pvz., nes Jūs turite paskyrą socialiniame tinkle „Pinterest“. Pagal per pikselio žymą surinktą informaciją Jums Jūsų „Pinterest“ paskyroje gali būti parodomi pagal interesus pritaikyti reklaminiai intarpai (pakartotinis tikslinių grupių nustatymas). Be to, „Pinterest Europe Limited“ gali apibendrinti šią per pikselio žymą surinktą informaciją ir šios informacijos suvestinės gali būti „Pinterest Europe Limited“ arba trečiųjų asmenų naudojamos reklamos tikslais. Taip „Pinterest Europe Limited“ gali iš Jūsų naršymo elgsenos šiame tinklalapyje daryti išvadas apie tam tikrus interesus ir naudoti šią informaciją trečiųjų asmenų pasiūlymams reklamuoti. Be to, „Pinterest Europe Limited“ gali per pikselio žymą surinktą informaciją susieti su kita informacija, kurią „Pinterest Europe Limited“ surinko apie Jus per kitus tinklalapius ir (arba) kartu su socialinio tinklo „Pinterest“ naudojimu, „Pinterest Europe Limited“ galint įrašyti Jūsų profilį. Šis profilis gali būti naudojamas reklamai. Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 d. a raidė.

Daugiau informacijos apie „Pinterest Europe Limited“ duomenų apsaugą rasite adresu https://policy.pinterest.com/en/privacy-policy.

Čia Jūs galite ir pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teisėmis (pvz. teise pašalinti duomenis) duomenims, kuriuos „Pinterest Europe Limited“ tvarko kaip duomenų valdytojas duomenų apsaugos teisės prasme. Šiai paslaugai reikalingus slapukus (taip vadinamus rinkodaros slapukus) mes naudojame tik su Jūsų sutikimu. Savo sutikimą Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mūsų preferencijų centre.

 

„Youtube“


Ši svetainė įtraukia vaizdo įrašus iš YouTube svetainės. Svetainės operatorius yra Google Ireland Limited ("Google"), Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija.

Mes naudojame „YouTube“ funkciją „Be slapukų“ („No-Cookies“), t. y., mes aktyvavome Išplėstinę duomenų apsaugą. Vaizdo įrašai pasiekiami ne per youtube.com, bet per youtube-nocookie.com.

Šią funkciją teikia pati „YouTube“ ir tuo garantuoja, kad „YouTube“ iš pradžių Jūsų įrenginyje jokių slapukų neįrašys. Tačiau iškviečiant atitinkamus puslapius perduodamas IP adresas ir kiti 4 punkte paminėti duomenys, visų pirma yra pranešama, kokiuose mūsų interneto tinklalapiuose Jūs lankėtės. Tačiau ši informacija negali būti Jums priskirta, jeigu Jūs puslapio lankymo metu esate nuolat prisijungę prie „YouTube“ arba kitos „Google“ paslaugos.

Kai tik Jūs paspaudimu paleidžiate įterpto vaizdo įrašo atkūrimą, dėl išplėstinės duomenų apsaugos režimo „YouTube“ Jūsų įrenginyje įrašo tik slapukus, kuriuose nėra asmenį identifikuojančių duomenų, nebent Jūs tuo metu esate prisijungę prie „Google“ paslaugos. Šių slapukų galite atsisakyti atitinkamomis naršyklės nuostatomis ir plėtiniais.

„Google“ / „YouTube“: „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija – privatumo politika:  https://policies.google.com/privacy, 

Opt-Out: https://myadcenter.google.com/home, 

Privatumo skydas („Privacy Shield“): https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI&status=Active

 

§ 8. Duomenų gavėjai

Mums iš dalies duomenis tvarkyti padeda paslaugų teikėjai ir technologiniai partneriai, kurie tvarko asmens duomenis mūsų pavedimu. Šiuos paslaugų teikėjus mes duomenų tvarkymo sutartimi arba bendro duomenų valdytojo susitarimu („Joint Controller Agreement“) susiejome su savimi taip, kad jie gali tvarkyti duomenis tik mūsų verslo tikslais ir tik pagal mūsų nurodymus. Prie paslaugų teikėjų, visų pirma, priskiriami techninių paslaugų teikėjai (įskaitant susietas įmones) mūsų IT struktūros, tame tarpe ir šio tinklalapio, techninės priežiūros, prieglobos bei techninės pagalbos bei el. pašto bei kitų rinkodaros veiksmų paslaugų teikėjai.

 

§ 9. Duomenų subjektų teisės

Jei yra tvarkomi Jūsų asmens duomenys, Jūs esate duomenų subjektas, kaip apibrėžta BDAR ir duomenų valdytojo atžvilgiu turite tokias teises:

Susipažinimo, duomenų ištaisymo, tvarkymo ribojimas ir ištrynimo teisė

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie mūsų saugomus savo asmens duomenis sužinoti jų kilmę ir gavėją bei duomenų tvarkymo tikslą mūsų tinklalapiuose. Be to, Jūs turite teisę, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištaisyti, ištrinti ir jų tvarkymas apribotas, jeigu tai neprieštarauja teisiniams reikalavimams.

 

Teisė į duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę gauti su Jumis susijusius asmens duomenis, kuriuos Jūs pateikėt mums kaip duomenų valdytojui, susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu. Mes galime įvykdyti šį reikalavimą, pateikdami Jūsų tvarkomų kliento duomenų eksportą csv formatu.

 

Teisė į informaciją

Jei Jūs pasinaudojote teise reikalauti iš duomenų valdytojo Jūsų duomenis ištaisyti, ištrinti arba apriboti jų tvarkymą, jis privalo visiems gavėjams, kuriems buvo atskleisti su Jumis susiję asmens duomenys, pranešti apie šį ištaisymą, ištrynimą arba tvarkymo apribojimą, nebent išaiškėja, kad tai yra neįmanoma arba pareikalautų neproporcingai didelių pastangų. Jūs turite teisę reikalauti iš duomenų valdytojo, kad jis informuotų Jus apie tokius gavėjus.

 

Teisė nesutikti

Jūs turite teisę dėl su Jūsų konkrečiu atveju susijusių priežasčių bet kuriuo metu nesutikti, kad su Jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas pagal BDAR 6 str. 1 d. e raidę arba f raidę, įskaitant šiomis nuostatomis grindžiamą profiliavimą. Duomenų valdytojas nebetvarkys su Jumis susijusių asmens duomenų, išskyrus atvejus, kai jis įrodys įtikinamas teisėtas duomenų tvarkymo priežastis, kurios yra viršesnės už duomenų subjekto interesus, teises ir laisves, arba siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus. Jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad su Jumis susiję asmens duomenys būtų tvarkomi tokios rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara. Jei Jūs nesutiksite dėl  duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, su Jumis susiję asmens duomenys tokiais tikslais nebebus tvarkomi. Jūs turite galimybę, naudojimosi informacinės visuomenės paslaugomis atveju, nepaisant Direktyvos 2002/58/EB, naudotis savo teise nesutikti automatizuotomis priemonėmis, kurioms naudojamos techninės specifikacijos.

 

Galimybė atšaukti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo

Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mums Jūsų duotus sutikimus su poveikiu į ateitį, kreipdamiesi toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

 

Automatizuotas atskirų sprendimų priėmimas, įskaitant profiliavimą

Jūs turite teisę, kad Jums nebūtų taikomas vien tik automatizuotu duomenų tvarkymu, įskaitant profiliavimą, grindžiamas sprendimas, kuris Jums sukelia teisines pasekmes arba daro panašų reikšmingą poveikį. Tai netaikoma, jeigu (1) sprendimas yra būtinas siekiant sudaryti arba vykdyti sutartį tarp Jūsų ir duomenų valdytojo, (2) yra leidžiamas pagal Europos Sąjungos arba valstybės narės teisę, kuri taikoma duomenų valdytojui ir kuri taip pat nustato tinkamas priemones Jūsų teisėms bei laisvėms ir teisėtiems interesams apsaugoti arba (3) yra pagrįstas aiškiu Jūsų sutikimu. Tačiau šie sprendimai negali būti grindžiami BDAR 9 str. 1 d. nurodytais specialių kategorijų asmens duomenimis, nebent taikomi BDAR 9 str. 2 d. a arba g raidė ir yra nustatytos tinkamos priemonės teisėms bei laisvėms ir Jūsų teisėtiems interesams apsaugoti. 1 ir 3 punktuose nurodytais atvejais duomenų valdytojas įgyvendina tinkamas priemones, kad būtų apsaugotos teisės bei laisvės bei Jūsų teisėti interesai, bent teisė iš duomenų valdytojo reikalauti žmogaus įsikišimo, pareikšti savo požiūrį ir užginčyti sprendimą.

 

Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai

Nepažeidžiant kitų Jūsų teisių dėl kitų administracinių arba teisminių teisių gynimo būdų, Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, visų pirma valstybėje narėje, kurioje yra Jūsų įprastinė gyvenamoji vieta, Jūsų darbo vieta arba vieta, kurioje padarytas įtariamas pažeidimas, jeigu manote, kad su Jumis susijusių asmens duomenų tvarkymas atliekamas pažeidžiant ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Priežiūros institucija, kuriai pateiktas skundas, informuoja skundo pateikėją apie skundo nagrinėjimo eigą ir rezultatus, be kita ko, apie galimybę pasinaudoti teisminiu teisių gynimo būdu pagal BDAR 78 str.

 

§ 10. Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Mes pasiliekame teisę prireikus ir iš anksto nepranešę keisti šį privatumo pranešimą. Todėl reguliariai šiame puslapyje pasidomėkite apie galbūt padarytus šio privatumo pranešimo pakeitimus.

 

2024 m. sausis mėn. redakcija

Jūsų „Lampenwelt GmbH“

Perbrauktos kainos atitinka gamintojo rekomenduojamą mažmeninę pardavimo kainą.
Į visas kainas įskaičiuotas 21 % PVM, pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.

© 2024 Lampenwelt GmbH