- Ankstesnis
- 1
- 2
- Kitas
Iki 65% išjungti daugiau nei 15,000 elementai Išsaugokite dabar
Įeinate į sodą - įsijungia šviesa. Įvažiuojate į privažiavimą - užsidega šviesos. Ar manote, kad jūsų kelio žibintai tikrai labai apgalvoti? Tai tiesa, ir tai taip pat labai lengva įgyvendinti: tiesiog pasirinkite modelį su judesio detektoriumi. Tai ne tik apsaugo jus nuo pavojų, kylančių važiuojant. Net įsilaužėlius, kurie jus persekioja tamsoje, lengviau sučiupti, jei juos nustebina šviesa. Beje, judesio detektorius paprasčiausiai suteikia daug daugiau komforto kasdieniame gyvenime. Be to, jei šviesa nedegs visą laiką, galėsite taupyti savo piniginę ir aplinką.
Tik nuo jūsų priklauso, ar norite įrengti kelio žibintus fiksuotus, ar lanksčius. Nuolatiniam montavimui tinka šalčiui atsparūs pamatai** arba panašūs tvirti paviršiai. Bet jums patinka, kad jis lankstus? Tuomet turėtumėte pasirinkti modelį su žemės smaigaliu, kurį galima judinti puriame dirvožemyje pagal pageidavimą. Jei šviestuvui tiekiama elektros energija, spindulys nustatomas pagal kabelį. Naudodami Solar esate visiškai nepriklausomi.
** Patarimas:** Ar nusprendėte rinktis stacionarų šviestuvą su maitinimu iš elektros tinklo? Tuomet jums reikia specialisto, kuris jį sumontuotų. Nors galite padėti užkasti požeminius kabelius, tačiau jungtis turėtumėte palikti elektrikui.
Paprastai kelio žibintai būna nuo 60 iki 150 cm aukščio. Tai visiškai nepriklauso nuo to, ar juose įrengtas judesio jutiklis, ar ne. Tipas: Kuo aukščiau yra šviesos taškai, t. y. šviesos šaltiniai, tuo didesnis apšviečiamas plotas. Kita vertus, tai taip pat reiškia, kad kuo aukštesni šviestuvai, tuo mažiau šviestuvų iš viso reikia, kad kelias būtų gerai apšviestas. Tuomet juos galima išdėstyti didesniu atstumu.
Taip užtikrinama, kad šviesa įsijungtų tik tada, kai sutemsta arba jau yra pakankamai tamsus paros metas. Nes niekam nereikia kelio šviesos, kuri šviečia kaip saulė. Tai ne tik nereikalinga, bet ir paprasčiausias energijos švaistymas. Sutemų jutiklis fiksuoja, kiek šviesu. Jei šviesos intensyvumas nukrenta žemiau tam tikro šviesos intensyvumo, judesio jutiklis sureaguoja ir įjungiama kelio šviesa. Taigi tai tikrai turi prasmę.
Tipas: Net jei jūsų kelio žibintas neturi judesio jutiklio, patartina naudoti sutemų jutiklį. Dėl jo vakare nereikia rankiniu būdu įjungti sodo apšvietimo. Didelis pliusas, kalbant apie patogumą.
Patogu, kad yra ir kelio žibintų, kurie gali persijungti iš judesio detektoriaus režimo į nepertraukiamo veikimo režimą. Juk yra daugybė įvairių situacijų, kai galite norėti, kad sode būtų nuolatinio ryškumo. Pavyzdžiui, sodo vakarėlyje - tikrai nuotaikingas priėmimas jūsų svečiams.
Jei tai yra saulės energija maitinamas kelio žibintas, jis taip pat turi įkraunamą akumuliatorių. Juk saulės energiją reikia kažkur kaupti nakčiai. Tipas: Saulės energija varomus žibintus visada reikia statyti taip, kad jie gautų pakankamai saulės šviesos. Tik taip galite tikėtis visiško apšvietimo naktį.
Jie abu taupo elektros energiją. Abu jie saugo aplinką. Kalbame apie LED šviesos šaltinius ir judesio jutiklius. Todėl jie taip gerai dera tarpusavyje. Todėl, jei turite galimybę rinktis, kelio žibintai su judesio davikliais visada turėtų būti naudojami su LED lempomis. Kadangi taip pat yra takų žibintų su stacionariai įdiegta LED technologija, šiuo atveju jums nereikės priimti teigiamo sprendimo.
Kiti LED lempų pranašumai:
Gera žinoti: Jei vis dėlto svarstote apie perėjimą prie energiją taupančių lempų, sakome: Nedarykite to. Taip yra todėl, kad jiems reikia tam tikro laiko, kad pasiektų visišką ryškumą. Tačiau tikitės, kad judesio detektoriui "įjungus pavojaus signalą" jūsų kelio šviesa iš karto taps visiškai ryški. Juk kalbame apie saugiai apšviestus kelius. Gero matomumo negalima atidėti vėlesniam laikui.
Vienam keliui pakanka 120 laipsnių aptikimo kampo. Tačiau yra ir daugiau apimančių modelių. Taip pat galite sumažinti 360 laipsnių diapazoną, naudodami reikiamą diafragmą. Tipas: Jei aptikimo kampas yra per platus, judesio detektorius gali būti aktyvuotas iš kaimyninio objekto**. Žinoma, niekas to nenori. Tačiau ji neturėtų būti ir per maža, pavyzdžiui, jei galvojate apie plėšikus. Galų gale juos reikėtų laiku atbaidyti tinkamu apšvietimu.
Vanduo ir elektra nesuderinami. Todėl neturėtumėte palikti kelio žibintų lauke neapsaugotų nuo vėjo ir oro sąlygų. Siekiant apsaugoti nuo drėgmės ir svetimkūnių, lauko žibintai paprastai turi vadinamąjį IP apsaugos laipsnį. Pirmasis skaitmuo rodo apsaugą nuo purvo, antrasis - nuo drėgmės. Kelio šviestuvams rekomenduojama apsaugos klasė ne žemesnė kaip IP44. Todėl jie neatsparūs didesniems nei vieno milimetro svetimkūniams ir vandens purslams.
Jums nepakanka šviestuvo, kuris tik skleidžia šviesą? Ar mėgstate papildomas funkcijas? Tuomet jums gali ypač patikti kelio žibintai su papildomais lizdais. Šviestuvai yra stacionariai sumontuoti ir prijungti prie elektros tinklo. Todėl iš elektros lizdų galite imti elektrą, kiek tik norite. Įkrauti mobilųjį telefoną, prijungti vejapjovę, įjungti žibintus - jokių problemų. Laikai, kai keikdavotės, kad sode trūksta energijos šaltinių, baigėsi.
Galima sakyti, kad. Tačiau ši medžiaga įtikina ne tik dėl savo tvirtybės. Be to, jis gerai atrodo ir jį ypač lengva valyti**. Nerūdijantis plienas taip pat nejautrus korozijai. Jau nekalbant apie tai, kad jis taip pat yra itin stabilus ir atsparus temperatūrai. Taigi visiškai įtikinama visa linija.
Tačiau aliuminis, kuris dažnai naudojamas stulpelių žibintams, taip pat yra atsparus atmosferos poveikiui. Kitos populiarios rėmelio medžiagos yra varis, žalvaris ir akmuo. Šviestuvo gaubtas paprastai gaminamas iš stiklo arba plastiko.
*Ar reikia patarimo, koks apšvietimas geriausiai tinka jūsų sodui? Jei taip, kreipkitės į mūsų techninių konsultacijų tarnybą, kad atsakytumėte į išsamius klausimus. _Turinys_ rasite mūsų kontaktinę formą.
Perbrauktos kainos atitinka gamintojo rekomenduojamą mažmeninę pardavimo kainą.
Į visas kainas įskaičiuotas 21 % PVM, pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.