- Ankstesnis
- 1
- 2
- 3
- ...
- 7
- Kitas
Iki 65% išjungti daugiau nei 15,000 elementai Išsaugokite dabar
Šiandien niekas nesieja Louis Poulsen su vyno importo įmone. Tačiau 1874 m. buvo būtent taip. Šiais metais Ludvigas R. Poulsenas įkūrė bendrovę, pavadintą "Kjøbenhavns direkte Vin-Import-Kompagni" (Kopenhagos tiesioginio vyno importo bendrovė). Tačiau šiandien, praėjus daugiau nei 140 metų, "Louis Poulsen" yra pripažintas kaip Danijos dizainerinių šviestuvų gamintojas, pelnęs pasaulinį pripažinimą!
"Louis Poulsen" garsėja savo garsiais klasikiniais šviestuvais, kuriuos sukūrė tokie garsūs dizaineriai kaip Vilhelmas Lauritzenas, Verneris Pantonas, Arne Jacobsenas ir, žinoma, Poulas Henningsenas. 1924 m. Henningsenas pradėjo veikti: pavyzdžiui, pergalė tarptautinėje dekoratyvinio meno ir pramoninio dizaino parodoje "Paris Exposition Internationale des Arts Decoratifs & Industriels Modernes".
Šiandien "Louis Poulsen" atstovauja stiliausiuose gyvenamuosiuose namuose ir daugybėje komercinių patalpų. Tarp jų, pavyzdžiui, kvapą gniaužiantis "Carl Hansen & Søn" parodų salonas. Arba Kopenhagos restoranas "Langelinie Pavillonen", kuriam buvo sukurtas "PH Artichoke".
Apskritai daugelis konstrukcijų buvo sukurtos konkrečiai apšvietimo užduočiai profesionalioje aplinkoje. "Louis Poulsen" dizaineriai visada susidurdavo su naujais statybų projektais ir vis dar susiduria su naujais iššūkiais, o jų rezultatai naudingi kiekvienam klientui!
Nesvarbu, ar tai būtų "Louis Poulsen" šviestuvų pavadinimai, ar dizainerių vardai, tikriausiai kiekvienas yra juos kada nors girdėjęs. Jei jums artimas dizainas, tokie pavadinimai kaip PH Artichoke arba PH 5 sukels labai konkrečias asociacijas. Funkcionalus ir kartu visapusiškai įspūdingas dizainas. Tačiau tuo pat metu jie yra tokie universalūs, kad puikiai tinka ir namuose, ir profesionaliam naudojimui.
Kai minimi tokie vardai kaip Arne Jacobsenas, Poulas Henningsenas ar Verneris Pantonas, pagrįstai prisimenami dizaino pasaulio grandai. Tai taikoma ir portfelio naujokams: Clara von Zweigbergk, Oki Sato ir Christianas Flindtas. "Net ir šiandien būti dizaineriu reiškia būti smalsiam, bandyti daiktus ir stengtis juos tobulinti", - interviu "Lampenwelt" atskleidė Christianas Flindtas, demonstruodamas panašią į Poulo Henningseno novatorišką dvasią.
"Louis Poulsen" dizaino entuziastai ras daugybę gerai žinomų vardų - savo keturioms sienoms arba kitam dideliam apšvietimo projektui, kuris yra didingos šio apšvietimo gamintojo istorijos dalis.
Poulo Henningseno motina buvo danų rašytoja Agnes Henningsen, gimusi 1894 m. Jos sūnus Poulas tam tikru metu išplėtė savo veiklos sritį ir tapo žurnalistu bei rašytoju. Tačiau dizaino entuziastų sąmonėje jis labiau įsiminė kaip greitas šviestuvų dizaineris.
Šiandien jo dizainą suvokiame kaip klasikinį ir funkcionalų, paprastą, bet vienintelį. Tačiau jis buvo laikomas netradiciniu mąstytoju, turinčiu maištininko gyslelę. Savo laiku jo projektai iš tiesų laužė daugelį tradicijų. Susitaikyti su esama padėtimi? Jis niekada to nedarė.
Vienas iš pavyzdžių - legendinė 1927 m. PH 3/2 trijų skydų sistema. Tai padeda išvengti akinimo - tikra naujovė gyvenamojoje erdvėje. Jis buvo šviesos struktūrų, šešėlių, atspindžių ir šviesos perteikimo ryšių pradininkas.
Jis visą gyvenimą dirbo "Louis Poulsen". Net ir po jo mirties 1967 m. jo darbai išliko vieni populiariausių ir žinomiausių šviesos istorijoje.
PH Artichoke buvo sukurtas 1958 m. Kopenhagos restoranui "Langelinie Pavillonen". Būdinga jo savybė - 72 lapai, užtikrinantys simetrišką, neakinančią šviesą.
Šis klasikinis svetainės, restoranų ir viešbučių baldas taip pat buvo sukurtas 1958 m. PH 5 buvo sukurtas reaguojant į dažnus lempučių formos ir dydžio pokyčius.
1925/26 m. sukurtas legendinis PH 3/2 dabar 125-ųjų metinių proga išleistas riboto tiražo gintaro spalvos modeliu. Louis Poulsen 50-ojo gimtadienio proga.
Jo suprojektuoti šviestuvai ir pastatai įkūnija tai, ką dabar suprantame kaip "modernumą ", ir taip yra nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio.
Vilhelmas Lauritzenas (1894-1984) - vienas svarbiausių visų laikų danų architektų** ir vienas pirmųjų danų funkcionalizmo atstovų. Jis suprojektavo Nørrebro teatrą (1931-1932 m.), "Daells Varehus" universalines parduotuves (1928-1935 m.), Danijos radijo ir televizijos rūmus (1936-1941 m.) ir pirmąjį Kopenhagos oro uostą (1937-1939 m.).
Lauritzenas taip pat suprojektavo keletą puikių šviestuvų**, pavyzdžiui, Danijos transliavimo centrui, kurį jis taip pat suprojektavo kaip visumą. Šiandien šie žibintai vadinami VL38 ir VL45.
Žinovai žino, kad jie buvo skirti transliavimo centrui. Nuo šiol šią istoriją gali pasakoti visi kiti. Su šviestuvais su įspūdingu atspalviu į savo namus įneškite tikrą dizaino ikoną.
Šis pakabinamas šviestuvas buvo sukurtas 1940-aisiais Danijos transliavimo centrui. Jo ypatybės - žalvarinė pakaba ir trisluoksnis pučiamas stiklas.
Šis grindų šviestuvas taip pat buvo Danijos transliavimo centro įrangos dalis. Jiems būdingas retro stilius ir švelni, išlenkta išraiška.
VL38 stalinis šviestuvas yra tikra Vilhelmo Lauritzeno klasika. Ant stalo jis užtikrina geriausią šviesą ir yra stilingas namų aksesuaras tikriems dizaino mėgėjams!
Danų dizainerio ir architekto Vernerio Pantono darbuose atsiskleidžia jo eksperimentinis polėkis. Su Louisu Poulsenu jis pradėjo bendradarbiauti 1959 m.
Jo šviesas dėl jų dizaino gyvybingų spalvų ir fantazijos beveik būtų galima pavadinti psichodelinėmis. Jo žibintai yra visiškai funkcionalūs ir grafiškai aiškūs, nepaisant visų jų subtilybių. Nuosekli figūrinė struktūra, suteikianti kambariams papildomą dimensiją.
Legendinis vyras iš tiesų garsėja savo pantelais. Jis turėjo atlikti ypatingą vaidmenį pagrindinėje parodoje "Šviesa ir spalvos" Trapholto dizaino muziejuje Koldinge.
Deja, meistras, kuris visą parodą suplanavo kaip vientisą meno kūrinį, pats jos nepamatė. Jis mirė 1998 m. prieš pat atidarymą. Tačiau jo darbai gyvuoja toliau.
"Panthella" serija buvo sukurta 1971 m. Neblėstantį populiarumą taip pat lemia jo organiška forma. Tai įspūdingas, tačiau diskretiškas baldų objektas.
1971 m. "Panthella" stalo šviestuvui chromuota versija suteikia itin modernų, beveik futuristinį atspalvį. Čia ji taip pat yra įspūdingos formos.
"Panthella" mini versija yra dar universalesnė. Šią spalvų įvairovę ji turi nuo 1998 m., kai buvo paprašyta pristatyti Vernerio Pantono gyvenimo darbus parodoje "Šviesa ir spalvos".
Arne Jacobsenas buvo architektas. Vienas iš tikrai didelių. 1927 m. jis baigė Danijos karališkąją dailės akademiją Kopenhagoje ir toliau kūrė bei stiprino savo pasaulinę reputaciją.
Pavyzdžiui, Kopenhagos nacionaliniame banke. "SAS Royal Hotel & Terminal", taip pat Kopenhagoje. Arba Šv. Kotrynos koledžas Oksforde.
Jis kūrė ne tik visus pastatus, bet ir stalo įrankius, durų rankenas, vonios kambario įrangą, audinius, tapetų raštus ir, žinoma, šviestuvus.
AJ stalinė lempa yra ne kas kita kaip kino žvaigždė - net mokslinės fantastikos filmuose. Ateities utopijų atsiradimas rodo tai, kas būdinga visiems šio architekto meistro darbams: nepaprastą dizaino aiškumą, kuris, nesunku įsivaizduoti, bus paklausus ir ateityje. Tiek artimoje, tiek tolimoje ateityje.
Šis sieninis šviestuvas buvo sukurtas 1959 m. Rødovre miesto rotušei. Vėliau ji pasirodė ir Šv. Kotrynos koledže. Šiandien šviestuvą dažnai galima rasti kaip architektūrinę vyšnaitę ant torto.
Bene garsiausias Arne Jacobseno modelis sukurtas 1960 m. Kopenhagos viešbučiui "SAS Royal" ("Radisson Blu"). Šiandien šis šviestuvas laikomas nepamirštama "Louis Poulsen" stiliaus dizaino ikona.
AJ modelio lauko apšvietimo versija taip pat buvo naudojama viešbutyje "SAS Royal Hotel". Privačiose lauko erdvėse ryškus sieninis šviestuvas iš karto parodo gyventojo stiliaus pojūtį.
Pradžios šalis: Danija Įkūrimo metai: 1874 m. Įkūrėjas: Ludvigas R. Poulsenas
Apdovanojimai: Red Dot Design Award | American Adex Award for Design Excellence | iF Product Design Award | Elforskningsprisen | I-NOVO Eco Award | 'Lamp of the year' Design Awards Copenhagen
Adresas: Louis Poulsen Germany GmbH Liesegangstr. 17 40211 Diuseldorfas
Perbrauktos kainos atitinka gamintojo rekomenduojamą mažmeninę pardavimo kainą.
Į visas kainas įskaičiuotas 21 % PVM, pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.