Mokėjimo būdai

Saugiai ir lengvai mokėkite šiais mokėjimo būdais.

Kredito arba debeto kortelė

   

Lengva ir saugu: mokėjimas nurašomas tiesiai iš jūsų kortelės (VISA, MasterCard arba Maestro). Tiesiog įveskite savo kredito kortelės numerį, galiojimo datą ir saugos kodą. Šios informacijos mes nesaugome, ji tiesiogiai perduodama BS PAYONE GmbH saugiu 128 bitų SSL šifruotu ryšiu. Jūsų kredito kortelė turi būti registruota "Verified by Visa" arba "Mastercard SecureCode" išduodančio banko. Mokėjimo patvirtinimas jūsų asmeniniu saugumo kodu yra tik jūsų ir jūsų banko reikalas. Pateikus užsakymą, jūsų kortelė bus rezervuota užsakymo vertei, o faktinis mokestis bus atliktas tik tada, kai užsakymas bus išsiųstas.

Šis greitas ir paprastas mokėjimo būdas jums visiškai nemokamas.

Apple Pay

"Apple Pay" galima naudoti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Į programėlę "Wallet" įtraukę savo kredito ar debeto kortelę, galite pradėti naudoti šį mokėjimo būdą internetinėse parduotuvėse, kurios priima "Apple Pay".

Norėdami sumokėti už savo užsakymą Nettilamppu.fi svetainėje naudodami "Apple Pay", užsakymo metu pasirinkite "Apple Pay" kaip mokėjimo būdą ir spustelėkite "Apple Pay" mygtuką užsakymo patvirtinimo puslapyje. Tada būsite paprašyti įvesti slaptažodį arba "Face Id", kad patvirtintumėte operaciją ir nereikėtų iš naujo įvesti kortelės duomenų.

Mokėjimas banko pavedimu

Pirkinių krepšelyje tiesiog įveskite mokėjimo pervedimo parinktį. Išsamias instrukcijas, kaip išsiųsti mokėjimą, gausite kartu su patvirtinimo el. laišku. Jei jūsų mokėjimas į mūsų sąskaitą bus gautas per kelias dienas, 2-4 dienas, priklausomai nuo jūsų banko, iš karto pradėsime vykdyti jūsų užsakymą. Produktai jums rezervuojami 14 dienų. Jei jūsų mokėjimas neateis į sąskaitą per 14 dienų, užsakymas mūsų sistemoje bus automatiškai atšauktas.

 

Mokėjimas gavus prekes

Už užsakymą, įskaitant pristatymo ir kitus mokesčius, galite sumokėti kurjeriui gavę prekes. Pristatymo mokestis yra 1 €.

Deja, didesnių nei 120x75 cm dydžio siuntinių išsiųsti grynaisiais pinigais negalima. Tokiu atveju su jumis susisieks Klientų aptarnavimo skyrius.

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.


Ar turite klausimų apie mokėjimo būdus arba gautą sąskaitą faktūrą?


Mūsų DUK skyriuje greitai rasite atsakymus į daugelį klausimų apie mokėjimą ir mokėjimo būdus.

Perbrauktos kainos atitinka gamintojo rekomenduojamą mažmeninę pardavimo kainą.
Į visas kainas įskaičiuotas 21 % PVM, pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.

© 2024 Lampenwelt GmbH